Dr. Vargha Gábor Kollégiumi Intézményegység

Diákotthonunkban 44 tanulónak nyújtunk családias szállás-helyet. Kollégistáink a nevelőiktől a tanuláshoz, a szabadidő hasznos eltöltéséhez folyamatosan segítséget kapnak. Lehe-tőség van akár egy-egy napra, vagy délutánra is igénybe venni a kollégium biztosította étkezési, tanulási és szabadidős lehetőségeket.  A kollégiumi Diákönkormányzat tág teret ad az önálló kezde-ményezésnek. A „Fióka”-avatás, a Mikulásvárás és a farsang nagyszerű szórakozási lehetőség. Filmklubot, sportkört és fotószakkört is működtet a diákság. Tanári vezetéssel nyelve-ket tanulhatnak, környezetvédő, rejtvényfejtő és „Kreatív” kézműves–rajz szakkörben tevékenykedhetnek. A kollégium kerékpárjaival iskolába járni és túrázni is lehet. A sportpályán, a konditeremben naponta, a tornateremben heti egy-két alkalommal edzhetnek diákjaink. Részt veszünk a különböző városi és megyei kollégiumok által szervezett rendezvényeken is.

Cím: 9970 Szentgotthárd, Hunyadi J. u. 27.